aug 262012
 

UKF presents AFTERPARTY | OSG 13

Az egész napos extrémsport-őrület után senkit nem hagy pihenni az OSG csapata, ugyanis olyan hatalmas nevek érkeznek  a budapesti műjégre, mint a BAR9, MS DYNAMITE, EMALKAY, DANNY BYRD, valamint SCRIPT MC! Természetesen a magyar élvonal is képviselteti magát a hiphop valamint a különböző tört ütemek terén. Nem, ezen az estén sem fogsz otthon ülni a facebook előtt…

 lineup:

BURN Stage

21.50 – 22.30 Dublic
22.30 – 23.20 Ms Dynamite (UK)
23.20 – 00.30 Danny Byrd + Script Mc (UK)
00.30 – 01.40 Emalkay (UK)
01.45 – 03.00 BAR9 (UK)
03.00 – 05.00 Robotrock

SPRITE Stage
21.30 – 22.00 Vinyl warriors
22.00 – 23.20 Akkezdet phiai
23.20 – 00.00 DSP
00.00 – 01.00 NKS
01.00 – 05.00 Rewind special – Palotai, Cadik, Mc Zeek

 Az afterpartyra szóló belépő 1000 Ft, amely 21.30-tól jogosít kizárólag egyszeri belépésre.

 

Who?
OSG 13 | AFTERPARTY
When
2012, szombat, szeptember 1,
21:30 - 16+
Where
Városligeti Műjégpálya (map)
1146 Budapest, Olof Palme sétány 5.
Budapest

« Back to the calendar

jún 052012
 


VOLT Fesztivál 4. nap

TELEKOM NAGYSZÍNPAD

17:00 – CSÍK ZENEKAR

18:30 – KISCSILLAG

20:00 – TANKCSAPDA

22:00 – QUIMBY

00:00 – IGGY & THE STOOGES (USA)

OTP BANK – PTŐFI RÁDIÓ SZÍNPAD

14:30 – ESTI KORNÉL

16:00 – CATSANDOX

17:30 – COPYCON

19:00 – AKKEZDETPHIAI

20:30 – NEO

22:00 – ENTER SHIKARI (UK)

00:00 – SUBSCRIBE

01:30 – CAMO & KROOKED live (A)

03:30 – DJ

BLIKK SZÍNPAD

13:00 – GAMMA GT 57

14:00 – BLIZÁRD

15:00 – INSANE

16:10 – NEMJUCI

17:30 – ROAD

19:00 – ANIMA SOUND SYSTEM

20:40 – CARAMEL

22:20 – DEPRESSZIÓ

00:00 – ALVIN ÉS A MÓKUSOK

01:40 – HOOLIGANS

HETI VÁLASZ BORFESZTIVÁL

11:00 – GINGALLÓ – SZALÓKI ÁGI GYERMEK MŰSORA

13:00 – KISEMBER, A BÁRZONGORISTA

15:00 – MOST MUTASD MEG!

16:00 – MÉHEK

18:00 – CLASSIC BEAT ORCHESTRA (RO)

20:00 – BALÁZS ELEMÉR QUARTETT

22:00 – MUSIC CAFÉ

VIVA TERASZ

11:30 – WERK AKADÉMIA

13:00 – FIALA BESZÉLGET

14:30 – ROCKLITERA – BARKA SOÓS ATTILA MŰSORA

16:00 – MORAJ

17:30 – BLUES FLOOR

19:00 – RANDOM TRIP

20:30 – K2

22:00 – BELMONDO

23:30 – VOICE FESZTIVÁL ELŐDÖNTŐ: SMILE EGYÜTTES

02:00 – DJ TITZ